ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU, DOTRZYJ DO CELU BEZPIECZNIE!

ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU, DOTRZYJ DO CELU BEZPIECZNIE!

Włocławscy policjanci apelują o ostrożność na drogach, szczególnie w czasie świątecznego weekendu. Patrole mundurowych, które pojawią się na ulicach będą zdecydowanie reagować na wszelkie nieprawidłowości.

Świąteczny weekend toczas wzmożonego ruchu na drogach związany z przemieszczaniem osób do rodziny, na wypoczynek, czy w innych celach.

Wiąże się to ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia różnych zdarzeń na drogach.

Stąd też policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

Policyjne patrole zdecydowanie reagować będą na te kategorie wykroczeń, które są głównymi przyczynami wypadków drogowych tj. nieprawidłowe wyprzedzanie, nieprawidłowe zachowanie kierujących wobec osób pieszych, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

Mundurowi zwracać uwagę będą również sytuacje przekraczania prędkości, na stan trzeźwości kierujących, stosowanie fotelików dla najmłodszych, stosowanie pasów bezpieczeństwa itp.

Przypominamy! Policjanci czuwać będą nad naszym bezpieczeństwem, ale to niejednokrotnie od nas samych, kierowców, zależy, czy dojedziemy do celu bezpiecznie, bez żadnych przykrych konsekwencji!

Previous SPOTKANIE WŁOCŁAWSKICH SŁUŻB ZWALCZAJĄCYCH KŁUSOWNICTWO WODNE
Next WŁOCŁAWSKI OFICER PRASOWY POŻEGNAŁ SIĘ Z MUNDUREM

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY MUNDUROWI URATOWALI DESPERATKĘ

Włocławscy policjanci uratowali 72-latkę, która próbowała odebrać sobie życie. Na szczęście na miejscu szybko pojawili się st. sierż. Piotr Radziemski i st. sierż. Szymon Gmerek z wydziału patrolowo-interwencyjnego komendy miejskiej,

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓŁPRACĘ ZE SŁUŻBĄ WIĘZIENNĄ

Komendant Miejski Policji we Włocławku uczestniczył w obchodach święta Służby Więziennej. Na ręce Dyrektora Zakładu Karnego złożone zostały podziękowania za dotychczasową współpracę. Święto Służby Więziennej to doskonała okazja do przekazania

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź