ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU, DOTRZYJ DO CELU BEZPIECZNIE!

ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU, DOTRZYJ DO CELU BEZPIECZNIE!

Włocławscy policjanci apelują o ostrożność na drogach, szczególnie w czasie świątecznego weekendu. Patrole mundurowych, które pojawią się na ulicach będą zdecydowanie reagować na wszelkie nieprawidłowości.

Świąteczny weekend toczas wzmożonego ruchu na drogach związany z przemieszczaniem osób do rodziny, na wypoczynek, czy w innych celach.

Wiąże się to ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia różnych zdarzeń na drogach.

Stąd też policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.

Policyjne patrole zdecydowanie reagować będą na te kategorie wykroczeń, które są głównymi przyczynami wypadków drogowych tj. nieprawidłowe wyprzedzanie, nieprawidłowe zachowanie kierujących wobec osób pieszych, nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu.

Mundurowi zwracać uwagę będą również sytuacje przekraczania prędkości, na stan trzeźwości kierujących, stosowanie fotelików dla najmłodszych, stosowanie pasów bezpieczeństwa itp.

Przypominamy! Policjanci czuwać będą nad naszym bezpieczeństwem, ale to niejednokrotnie od nas samych, kierowców, zależy, czy dojedziemy do celu bezpiecznie, bez żadnych przykrych konsekwencji!

Previous SPOTKANIE WŁOCŁAWSKICH SŁUŻB ZWALCZAJĄCYCH KŁUSOWNICTWO WODNE
Next WŁOCŁAWSKI OFICER PRASOWY POŻEGNAŁ SIĘ Z MUNDUREM

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

AKCJA RATUNKOWA SŁUŻB NA ZALEWIE WŁOCŁAWSKIM

Włocławscy „wodniacy” wspólnie z Państwową Strażą Rybacką pomogli żeglarzom, którzy dryfowali w stronę stopnia wodnego. Przy pomocy lin pomogli bezpiecznie odholować łódź do zatoki. W środę (30.08.17) włocławscy policjanci zajmujący

Wiadomości 0 Comments

PREZYDENT WŁOCŁAWKA PRZEKAZAŁ POLICJANTOM NARKOGOGLE I TESTERY NARKOTYKOWE

Włocławscy policjanci otrzymali od władz miasta przedmioty wspierające ich działania w codziennej służbie. Prezydent Włocławka Pan Marek Wojtkowski przekazał na ręce pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji we Włocławku podinsp.

Wiadomości 0 Comments

SPOTKANIE INTEGRACYJNE SEIRP WE WŁOCŁAWKU

W parku grillowym restauracji Pałac Bursztynowy we Włocławku odbyło się coroczne spotkanie integracyjne emerytów i rencistów policyjnych oraz członków ich rodzin z terenu garnizonu włocławskiego w dniu 09 czerwca 2017

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!