Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa

Zatrzymany za usiłowanie zabójstwa

Włocławscy policjanci zatrzymali sprawcę zranienia kobiety w jednym z mieszkań we Włocławku. Poszkodowana trafiła do szpitala, natomiast podejrzewany mężczyzna do policyjnego aresztu. Badanie trzeźwości wykazało, że miał on 0,7 promila alkoholu. Prokuratura, po wykonanych wstępnych czynnościach, zakwalifikowała zdarzenie jako usiłowanie zabójstwa. Za ten czyn 44-latkowi grozi kara nawet dożywocia.

Wczoraj (3.07.19) około 12.00 policjanci z Włocławka zostali powiadomieni o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany patrol. Gdy policjanci weszli do mieszkania zauważyli ranną w rękę kobietę. Jeden z mundurowych udzielił 29-latce pierwszej pomocy do czasu przyjazdu załogi pogotowia, natomiast drugi policjant zatrzymał i odizolował przebywającego też w mieszkaniu mężczyznę.

Kobieta została przewieziona do szpitala, natomiast 44-letni mieszkaniec Włocławka trafił do policyjnego aresztu. Kontrola trzeźwości wykazała, że zatrzymany miał 0,7 promila alkoholu w organizmie.

Na podstawie wstępnie wykonanych czynności prokurator zakwalifikował zdarzenie jako usiłowanie zabójstwa i w związku z tym prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. Za usiłowanie zabójstwa 44-latkowi może grozić kara nie krótsza niż 8 lat wiezienia, do nawet dożywocia.

Previous Niszczarka
Next Zatrzymany krótko po rozboju

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI NA TARGACH SZKÓŁ, ZAWODÓW I RZEMIOSŁA

Kolejny już raz włocławscy policjanci biorą udział w Targach Szkół, Zawodów i Rzemiosła. Dla przyszłych policjantów to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o drodze rekrutacji do służby w mundurze, a

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

Wiadomości 0 Comments

DWA WYPADKI W POWIECIE WŁOCŁAWSKIM W WEEKEND

Miniony weekend to niestety dwa wypadki drogowe na terenie powiatu włocławskiego. Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. Do zdarzeń doszło na terenie gminy Włocławek. Do pierwszego wypadku doszło w

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź