Zaginiona Sylwia Gawrońska

Zaginiona Sylwia Gawrońska

Komenda Miejska Policji we Włocławku prowadzi poszukiwania za zaginioną SYLWIĄ GAWROŃSKA – lat 17, która w dniu 11 października 2018r. opuściła miejsce zamieszkania we Włocławku i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną jak również nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Rysopis: wzrost 178 cm, szczupłej budowy ciała, oczy kol. zielonego, nos prosty, włosy długie do pasa koloru brązowego, uszy normalne.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionej lub widział ją po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z tutejszą jednostką Policji numer telefoniczny 054 414 50 25, 054 414 52 51 lub najbliższą jednostką Policji.

Previous Trwa wyjaśnianie okoliczności porannych wypadków na drogach Włocławka
Next Gdzie znajduje sie telefon?

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

RODZINNIE NA WŁAMANIA

Włocławscy kryminalni namierzyli sprawców włamania do kontenera gospodarczego, z którego skradli elektronarzędzia, a także usiłowania włamania do punktu usługowego. Do pierwszego przestępstwa doszło w czerwcu, do drugiego w lipcu. Okazało

Włocławek na Sygnale 0 Comments

OBYWATELSKA POSTAWA KIEROWCÓW POZWOLIŁA NA ZATRZYMANIE DWÓCH NIETRZEŹWYCH KIERUJĄCYCH

Dzięki obywatelskiej postawie i zaangażowaniu użytkowników ruchu drogowego włocławscy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. W obydwóch przypadkach kierowcy do czasu przyjazdu mundurowych uniemożliwili im dalszą jazdę. Badanie trzeźwości zatrzymanych wykazało

Włocławek na Sygnale 0 Comments

ULICZNY CHULIGAN ZATRZYMANY PRZEZ POLICJANTÓW

Chwilę po otrzymaniu zgłoszenia włocławscy policjanci zatrzymali 28-latka, który bez powodu uderzył w centrum miasta dwie kobiety. 28-letni chuligan usłyszał już zarzuty, za które może trafić na rok do więzienia.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź