Wypadek śmiertelny z udziałem 27-letniego paralotniarza

Wypadek śmiertelny z udziałem 27-letniego paralotniarza

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia z udziałem paramotolotniarza, do którego doszło wczoraj (02.06.19) w powiecie włocławskim. 27-letni mężczyzna podczas wykonywania manewrów w locie spadł na ziemię i poniósł śmierć na miejscu.

W niedziele (02.06.19) tuż przed godziną 7.00 włocławski dyżurny został poinformowany  o zdarzeniu z udziałem paramotolotniarza w miejscowości Ludwinowo (gm. Włocławek), który spadł na ziemię i na skutek poniesionych obrażeń poniósł on śmierć na miejscu. Policjanci zabezpieczyli teren wypadku i wspólnie z prokuratorem oraz  przedstawicielem Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 27-letni mieszkaniec Włocławka po wystartowaniu paramotolotnią z lotniska w Kruszynie wykonywał różnego typu manewry. Podczas jednego z nich na wysokości około 200 metrów stracił sterowność nad skrzydłem, które częściowo się  podwinęło. Paramotolotniarz zaczął schodzić w dół spiralnie uderzając w ziemię.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora prowadzą śledztwo, które wyjaśni przyczyny wypadku lotniczego.

Previous Policjanci czuwają nad wysoką wodą
Next Po co segregator w biurze?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI NA MOTOCYKLACH ROZPOCZĘLI SEZON

Włocławscy policjanci ruchu drogowego rozpoczęli motocyklowy sezon służby. Dogodna aura pozwala na korzystanie ze służbowych motocykli, które pojawiły się na naszych ulicach. Mundurowi korzystają w czasie swojej służby z wielorakiego

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI DBAJĄ O BEZPIECZEŃSTWO PRZY SZKOŁACH

Od poniedziałku (04.09.17) dzieci i młodzież rozpoczęła rok szkolny. Nad bezpieczeństwem uczniów docierających do szkół czuwają włocławscy policjanci. Mundurowi nie tylko pilnują bezpieczeństwa w okolicy szkół, ale przez cały rok

Wiadomości 0 Comments

MATURZYŚCI Z WIZYTĄ WE WŁOCŁAWSKIEJ KOMENDZIE

Uczniowie klasy maturalnej III Liceum Ogólnokształcącego z Włocławka gościli we włocławskiej komendzie. To dobra okazja do zapoznania się z procedurami przyjęcia do policji, a także poznania od tzw. „kuchni” służby.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź