Wypadek drogowy w Lubrańcu na drodze W-270

Wypadek drogowy w Lubrańcu na drodze W-270

Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w Lubrańcu na drodze W-270. W zderzeniu dwóch pojazdów osobowych trzy osoby trafiły do szpitala. Wstępnie ustalono, że 23-letnia kierująca nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (22.08.2019) po godzinie 6 na drodze wojewódzkiej nr 270 w m. Lubraniec.  Z wstępnych ustaleń wynika, że 23-letnia kierująca pojazdem renault jadąc ul. Aleja Lipowa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi renault poruszającemu się ul. Brzeską. Drugim pojazdem kierowała 52-latka. W wyniku zdarzenia dwie kierujące oraz pasażerka zostały przewiezione do szpitala. Przeprowadzone badanie trzeźwości przez policjantów wykazało, że uczestniczki były trzeźwe.

Mundurowi pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku.

Previous Smartfony Huawei Mate
Next Tragedia nad wodą

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ŚWIĘTO WŁOCŁAWSKICH POLICJANTÓW

Wczoraj (10.07.17) włocławscy policjanci obchodzili swoje święto. Na wyższe stopnie służbowe awansowało 135 funkcjonariuszy. Nie zabrakło życzeń i podziękowań za rzetelną, ofiarną służbę. Ustawą Sejmu II Rzeczypospolitej z dnia 24

Wiadomości 0 Comments

Wyposażenie salonu fryzjerskiego z kącikiem barberskim

Salony fryzjerskie należą do najczęściej otwieranych zakładów usługowych. Urządzanie salonu fryzjerskiego należy rozpocząć od wybrania odpowiednich mebli. Z uwagi na coraz większą konkurencję, w zakresie usług, które świadczą salony fryzjerskie

Wiadomości 0 Comments

MATURZYŚCI Z WIZYTĄ WE WŁOCŁAWSKIEJ KOMENDZIE

Uczniowie klasy maturalnej III Liceum Ogólnokształcącego z Włocławka gościli we włocławskiej komendzie. To dobra okazja do zapoznania się z procedurami przyjęcia do policji, a także poznania od tzw. „kuchni” służby.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź