Tworzenie i wydawanie książek „do kawy”

Tworzenie i wydawanie książek „do kawy”

Jeśli masz ochotę na samodzielną publikację, to rozumiesz, dlaczego specyfikacje książek są tak ważne, zwłaszcza jeśli chodzi o książki na stoły do kawy. Kiedy mówimy o książkach leżących na stolikach do kawy w różnych lokalach, muszą one być żywe i pociągające. Obraz mówi tysiąc słów, a książeczka do kawy musi zawierać zdjęcia i ilustracje, które są przeznaczone do swobodnej lektury. Nakładki do kawy umieszcza się na stoliku w kawiarniach, salonach lub domach, aby goście mogli przez nie przejść podczas picia kawy.

Współczesne kawiarnie używają dziś książek jako sposobu na oderwanie się od rzeczywistości lub jako symbolu klasy. Jeśli zawsze lubiłeś fotografować lub kochałeś rysować ilustracje i chciałbyś, aby ludzie je oglądali, to nie ma nic lepszego niż przekształcenie swojej biblioteki. Najlepsze jest to, że w przypadku usług druku online, koszty druku książki na stół do kawy są całkiem rozsądne. Oto, co musisz wiedzieć.

Praca nad tematem

Pierwszym krokiem w kierunku stworzenia książki na stół do kawy są tematy burzy mózgów. Twój egzemplarz może mieć dowolny temat, o ile jest intrygujący i pociągający dla czytelników. Może to być wszystko, począwszy od fotografii dzikich zwierząt, poprzez dramatyczne ego, efektowne projekty wnętrz, a nawet charakterystyczne portrety. Głównym celem jest zainspirowanie innych i skłonienie ich do rozpoczęcia rozmowy. Chodzi o to, aby uczcić swoją ulubioną formę sztuki. Dobra książka tego typu składa się z zestawu obrazów o niewielkim kontekście. Tak więc, trzeba pracować nad motywem i wybrać najlepsze zdjęcia. Zawsze możesz poprosić o drugą opinię, zanim wyślesz zdjęcia do drukarki.

Projektowanie i układ

Kiedy już posiądziesz swoje najlepsze zdjęcia i zdecydujesz się na temat, pracuj nad stworzeniem zarysu swojego projektu, abyś wiedział, w jakim formacie chcesz, aby był. Stworzenie szaty graficznej pomoże Ci w dokonaniu niezbędnych zmian, zanim trafi ona do ostatecznego druku. Podczas gdy drukarka internetowa dostarczy Ci mnóstwo projektów i layoutów, Ty chciałbyś stworzyć swój własny layout, biorąc pod uwagę fakt, że jest to Twoje dzieło sztuki i nikt nie wie lepiej niż Ty. Bardzo ważne jest, abyś wybierał tylko obrazy o wysokiej rozdzielczości dla uzyskania czystego i wyrazistego efektu.

Wybierz mądrze papier

Koszty wydruku książki na stoliku do kawy mogą być znacznie niższe, jeśli mądrze wybierzesz swój papier. Jeśli masz ograniczony budżet, zawsze wybieraj standardowy rozmiar książki i używaj zwykłego papieru, z którego korzystają inne wydawnictwa. W ten sposób będziesz mógł zachować wrażenie i wygląd swojej książki przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.

Fotografie czarno-białe

Nic nie jest w stanie zapewnić tak wspaniałego samopoczucia i klasyki jak czarno-białe zdjęcia. Niemniej jednak, drukowanie wysokiej jakości zdjęć w czerni i bieli jest o wiele bardziej przystępne cenowo niż drukowanie zdjęć w kolorze. Albo możesz mieć mieszankę zdjęć kolorowych i czarno-białych, aby nadać książce charakterystyczny wygląd.

I wreszcie, co nie mniej ważne, zawsze miej przy sobie dobry projekt przy projektowaniu i tworzeniu książki do kawy. Projektant zadba o to, aby wszystko wyglądało atrakcyjnie.

Więcej na http://prodruki.pl/

Previous Gadżety do smartfonów
Next Przewodnik po chirurgii robotycznej w ginekologii

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Jak znaleźć dobrego ginekologa?

Ginekolodzy to lekarze specjalizujący się w dziedzinie zdrowia kobiet, z naciskiem na kobiecy układ rozrodczy. Zajmują się one szerokim zakresem zagadnień, w tym położnictwem, czy też ciążą i porodem, menstruacją

Life&Style 0 Comments

Wszystko, co musisz wiedzieć o cellulicie

Szybkie fakty na temat cellulitu. Zazwyczaj dotyczy to pośladków i ud, ale może występować również w innych miejscach. Od 80 do 90 procent kobiet prawdopodobnie będzie miało cellulit. Ze względu

Life&Style 0 Comments

Grzegorz Kalinowski pracuje nad kolejną książką

Choć na rynku wydawniczym Grzegorz Kalinowski zadebiutował zaledwie rok temu, to już zyskał spore grono stałych czytelników. Kolejne części cyklu „Śmierć frajerom” trafiają do czołówek list sprzedaży, a miłośnicy książek

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź