Tragedia na trocha we Włocławku

Tragedia na trocha we Włocławku

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia, w wyniku którego zginął 26-latek. Mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez pociąg.

Do tragicznego zdarzenia doszło dzisiaj (30.07.2018) po godzinie 9 . Ze wstępnych ustaleń wynika, że 26-latek wszedł na torowisko w niedozwolonym miejscu wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy, który poruszał się od strony Torunia. Niestety na skutek odniesionych obrażeń 26-latek zmarł na miejscu.

Maszynista pociągu był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszelkie okoliczności tej tragedii.

Previous Dwa dni weekendu - 6 nietrzeźwych kierujących zatrzymanych
Next Wyłowiono ciało z rzeki - policjanci ustalają tożsamość i przyczynę śmierci mężczyzny

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

UWAŻAJ!- OSZUŚCI NIE PRÓŻNUJĄ

Policjanci poszukują oszustki, która okradła starszą panią. Łupem nieznajomej padło kilka tysięcy złotych oszczędności 80-latki. Mundurowi przypominają jednocześnie, aby kierować się zasadą ograniczonego zaufania. Do brzeskich policjantów wpłynęło zawiadomienie od

Włocławek na Sygnale 0 Comments

Wypadek śmiertelny motocyklisty w powiecie włocławskim

Policjanci wyjaśniają jakie były dokładne okoliczności wypadku z udziałem motocyklisty. 24-letni kierujący motocyklem pomimo udzielonej pomocy zmarł w wyniku obrażeń. Wczoraj (11.03.18) około godziny 16 w miejscowości Kłótno (gm. Baruchowo) 

Włocławek na Sygnale 0 Comments

PRAWIE 300 G MARIHUANY W RĘKACH WŁOCŁAWSKICH MUNDUROWYCH

Do 10 lat pozbawienia wolności grozić może młodemu mężczyźnie, u którego policjanci ujawnili prawie 300 g marihuany. Mieszkaniec powiatu włocławskiego wpadł po zebraniu odpowiednich materiałów dowodowych przez policjantów. Policjanci zajmujący

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!