Smartfony Huawei Mate

Smartfony Huawei Mate

Obecnie chyba żadnemu użytkownikowi telefonów komórkowych nie trzeba już przedstawiać firmy Huawei. Od dawna jej potęga nieustannie rośnie. Początki tworzenia prawdziwych imperiów w świecie nowoczesnych technologii nigdy nie są oczywiście. W przypadku firmy Huawei nie było inaczej. Dowodem na to, że kreowanie oraz dopracowywanie flagowych modeli nie jest procesem prostym jest Huawei Mate.

Huawei Mate to linia, której początku sięgają 2013 roku. Wszystko zaczęło się na targach CES w Las Vegas. To właśnie wówczas marka Huawei zdecydowała się przedstawić swój piewrszy wielkoekranowy telefon. Podjęła wówczas wyzwanie, jakie rzucił jej Samsung. W tamtym czasie ta firma mogła pochwalić się już bowiem aż dwoma smartfonami o dużych, a jednocześnie w pełni dotykowych wyświetlaczach. Mowa oczywiście o modelach z serii Galaxy Note.

Phablet, czyli poszukując rozwiązania idealnego między telefonem a tabletem

Huawei Ascent Mate określano jako konkurenta phabletu Galaxy Note 2. Tym, co w tamtym okresie wzbudzało wiele komentarzy był bez wątpienia jego ponad 6-calowy ekran. Warto dodać, że nie zawsze były to komentarze pozytywne. Użytkownicy nie zawsze zgadzali się z powiększaniem urządzeń mobilnych, nawet wówczas, gdy zapewniało im to zdecydowanie większy wyświetlacz. Ci jednak, który bacznie obserwowali świat nowych technologii zauważyli, że te rozwiązania mają naprawdę ogromny potencjał. Ascent Mate to początek zmiany w myśleniu o smartfonach w firmie Huawei.

Wzloty i upadki

Kolejny model – Mate 2 – nie okazał się być krokiem do przodu. Okazało się wręcz przeciwnie. To model, który wyposażony został w znacznie słabszy procesor, a także brak wyraźnie widocznych innowacji. Wszystko to sprawiło, że dopiero co budzący się chiński smok znowu trafił do przeciętności. Nie trzeba było jednak długo czekać na wnioski firmy. Już bowiem rok później – w 2014 roku – na rynku pojawiły się kolejne smartfony Huawei. Tym razem były to Huawet Mate P8 oraz P8 Lite. To modele, które okazały się być prawdziwym przełomem. Pokazały one, że Huawei to producent naprawdę wartościowych smartfonów z górnej półki.

Trzy wersje, czyli Huawei dla każdego

Huawei Mate 9 zaprojektowano aż w trzech wersjach. Użytkownicy mogą zdecydować się na wersję standardową, Pro oraz Porsche Design. Takie rozwiązanie to prawdziwy strzał w dziesiątkę. W ten prosty sposób firma Huawei odpowiedziała na potrzeby oraz oczekiwania aż trzech grup potencjalnych klientów. Jednocześnie do każdej z nich zwróciła się nieco innym językiem. Wariant standardowy to naprawdę bardzo dobre wyposażenie, a jednocześnie nadal atrakcyjna cena. Model Pro to już świetne moce obliczeniowe, a także znacznie zwiększona pojemność pamięci dla tych klientów, którzy są bardziej wymagający. Jednocześnie ekran w tym modelu został nieco zmniejszony. Był to ukłon w stronę tych osób, którym zależało na poręcznym telefonie. Porsche Design to z kolei model, który firma stworzyła z myślą o miłośnikach luksusowej estetyki, tych, którzy równie dużą wagę przywiązują zarówno do względów wizualnych, jak i kwestii technicznych.

Więcej na stronie huaweimate.com.pl

Previous Tłumaczenia języka niemieckiego
Next Wypadek drogowy w Lubrańcu na drodze W-270

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Humlin (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia volkswagena z toyotą, śmierć na miejscu poniósł 68-letni pasażer. Do wypadku doszło

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI UCZCILI PAMIĘĆ OBROŃCÓW WŁOCŁAWKA W 1920 ROKU

Władze oraz mieszkańcy uczcili 97 rocznicę „Cudu nad Wisłą”. Walki na przedmieściach Włocławka nie pozwoliły na przeprawienie się obcych wojsk przez rzekę Wisłę. W czasie uroczystości upamiętniającej poległych obrońców miał

Wiadomości 0 Comments

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI WE WŁOCŁAWKU

Włocławscy policjanci wzięli udział w 99.rocznicy obchodów upamiętniających osoby, które walczyły o wolność i niepodległość Polski. Obchody odbyły się przed Pomnikiem Żołnierza Polskiego oraz w Bazylice Katedralnej Wniebowzięcia NMP we

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź