Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Humlin (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia volkswagena z toyotą, śmierć na miejscu poniósł 68-letni pasażer.

Do wypadku doszło wczoraj (11.10.18) około godz. 11.00 w miejscowości Humlin (gm. Włocławek). Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora i przy udziale biegłego z zakresu wypadków komunikacyjnych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem nie udzielił pierwszeństwa przejazdu toyocie jadącej od strony Lubrańca w kierunku Kruszyna i doszło do zderzenia pojazdów. Niestety śmierć na miejscu poniósł 68-letni pasażer vw. Policjanci ustalili, że kierowcy aut byli trzeźwi.

Obecnie trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyny wypadku.

Previous Okradli sklep z zabawkami - usłyszeli już zarzuty
Next Jak wybrać najlepszy segregator?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za przestępstwo i pięć wykroczeń drogowych

Policjanci ukarali pięcioma mandatami nieodpowiedzialnego kierowcę, który w krótkim czasie złamał kilka przepisów. Dodatkowo 21-latek odpowie za to, że nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Za

Wiadomości 0 Comments

Służby mundurowe uczciły Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Włocławskie służby mundurowe, wśród których był Komendant Miejski Policji we Włocławku insp. Marcin Zaleśkiewicz wspólnie upamiętniły Żołnierzy Wyklętych, składając wiązankę pod Pomnikiem AK we Włocławku. Dzisiaj (01.03.2018) pod Pomnikiem Armii

Wiadomości 0 Comments

ZNAMY JUŻ ZDOBYWCĘ NAGRODY GRAND PRIX VII WŁOCŁAWSKIEGO PRZEGLĄDU SPEKTAKLI PROFILAKTYCZNYCH

VII Włocławski Przegląd Spektakli Profilaktycznych dobiegł końca. Wzięło w nim udział 5 szkół z terenu Włocławka i powiatu włocławskiego. Nagrodę Grand Prix zdobył zespół „Ocaleni” z Zespołu Szkół w Lubrańcu.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!