Sklep z elektronarzędziami Festool w Krakowie

Sklep z elektronarzędziami Festool w Krakowie

Trwałe, niezawodne, precyzyjne narzędzia, na których można polegać przez wiele lat Festool oferuje pełną gamę pił elektrycznych, frezów, odpylaczy, akumulatorowych wiertarek i nie tylko.

Festool rozpoczął działalność w Niemczech w 1925 roku wraz z partnerami, Albertem Fezerem i Gottliebem Stollem, koncentrując się na naprawie i modyfikacji istniejących maszyn w celu zwiększenia ich wydajności.  Wkrótce potem rozpoczęli oni produkcję własnych narzędzi pod nazwą FETZER & STOLL i w 1927 roku wyprodukowali pierwszą na świecie przenośną pilarkę łańcuchową, a w 1930 roku pierwszą przenośną pilarkę tarczową. Od tego czasu koncentrują się na tworzeniu najlepszych na świecie przenośnych narzędzi dla przemysłu.

Do dziś firma rodzinna tworzy innowacyjne narzędzia dla profesjonalistów, mając na uwadze jakość, przenośność i odpylanie.  Wszystkie narzędzia Festool objęte są obszerną 3-letnią gwarancją oraz bezwarunkowym 30-dniowym okresem próbnym.  Mieszcząca się w Libanie, w stanie Indiana, siedziba główna amerykańskiej firmy zajmującej się serwisem i naprawami zapewnia szybkie i proste naprawy oraz konserwację wszystkich swoich narzędzi.

Ergonomiczne piły, wyrzynarki, wiertła, frezarki górnowrzecionowe i wyposażenie Festool. Sklep internetowy z narzędziami do obróbki drewna w Afryce Południowej. Bezpłatna dostawa krajowa przy zamówieniach powyżej R1000.

Założony w Niemczech program narzędzi Festool jest stosowany od ponad 90 lat i stał się synonimem najwyższej jakości w systemach narzędziowych klasy premium. Jakość i Perfekcja są filarami ich wykonania.

Firma stoi za jakością swoich narzędzi i chroni Twoje nowe narzędzie przed usterkami oraz naprawia je bezpłatnie przez pierwsze trzy lata!

Wysoce precyzyjna i wszechstronna pilarka tarczowa do cięcia wgłębnego Festool TS 55 stała się niezastąpionym towarzyszem pracy dla każdego warsztatu i stolarza, udowadniając przez lata swoją dokładność i niezawodność. Dostosowany do wszystkich szyn prowadzących program pił tarczowych Festool odbiera wszelkie domysły i pozwala na uzyskanie czystego i dokładnego cięcia.

Dzięki systemowym rozwiązaniom Festool odwieczne zadania, takie jak budowa „perfekcyjnego stołu frezarskiego” czy wykonanie „precyzyjnej stolarki”, stały się na tyle proste, że może je wykonać nawet zwykły laik. Dzięki systemowi stołów do frezowania Festool CMS użytkownik pracuje od góry, dzięki czemu perfekcyjne przekroje na Państwa frezarce stają się równie bezpieczne i proste, jak te, które wykonuje się na pilarce tarczowej. Usunięto także bóle głowy spowodowane przez stolarkę otworową. Za pomocą frezarki górnowrzecionowej Festool DF 500 Domino można wykonywać perfekcyjne fugi w sposób, który zaskoczy nawet najbardziej doświadczonego stolarza. Nie jest wymagana żadna fachowa wiedza – tylko właściwy Festool. Dowiedz się więcej o przewadze elektronarzędzi Festool nad konkurencją i sprawdź atrakcyjną ofertę na https://pwmetal.pl/elektronarzedzia-i-narzedzia-reczne-festool/b_nkxt >>

Previous Jak drukować: ulotki, ulotki, broszury
Next Program operacyjny inteligentny rozwój - jakie kryteria trzeba spełnić ?

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU, DOTRZYJ DO CELU BEZPIECZNIE!

Włocławscy policjanci apelują o ostrożność na drogach, szczególnie w czasie świątecznego weekendu. Patrole mundurowych, które pojawią się na ulicach będą zdecydowanie reagować na wszelkie nieprawidłowości. Świąteczny weekend toczas wzmożonego ruchu

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓŁPRACĘ ZE SŁUŻBĄ WIĘZIENNĄ

Komendant Miejski Policji we Włocławku uczestniczył w obchodach święta Służby Więziennej. Na ręce Dyrektora Zakładu Karnego złożone zostały podziękowania za dotychczasową współpracę. Święto Służby Więziennej to doskonała okazja do przekazania

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI ZWYCIĘZCAMI I MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA FIRM I ZAKŁADÓW PRACY W PIŁCE HALOWEJ

Włocławscy policjanci zostali zaproszeni do wzięcia udziału w mistrzostwach zakładów pracy w piłce halowej. Spośród 12 drużyn nasza okazała się najlepsza!!! Mundurowi w finale pokonali przeciwników w karnych. Grupa włocławskich

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź