JAK ROZPOZNAJESZ OSOBĘ Z WIZERUNKU ZADZWOŃ!

JAK ROZPOZNAJESZ OSOBĘ Z WIZERUNKU ZADZWOŃ!

Włocławscy policjanci zwracają się o pomoc w identyfikacji mężczyzny, którego wizerunek publikujemy. Każdy kto go rozpoznaje lub może mieć wiedzę co do okoliczności zniszczenia kapliczek na terenie osiedla Południe we Włocławku proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z komendy miejskiej.

Przypomnijmy: policjanci z Włocławka prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia kilku kapliczek na terenie osiedla Południe. Z relacji zawiadamiających wynika, iż pomiędzy 24 a 26 sierpnia na terenie parafii Św. Maksymiliana uszkodzona została jedna kapliczka przy ulicy Kaliskiej, natomiast w parafii Św. Stanisława BM zniszczono 3 miejsca przeznaczone do wykonywania obrzędów religijnych. Do zniszczenia 3 kapliczek przy ulicy Chłodnej, Długiej i Kapitulnej doszło z niedzieli – 25 sierpnia na poniedziałek – 26.

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt osobisty z Komendą Miejską Policji we Włocławku, ul. Okrężna 25 lub telefoniczny pod nr tel. 54 414 52 01, 54 414 52 02 albo numerem alarmowym 112. Informacje można przekazać anonimowo!

Previous DEMOLOWAŁ HOTEL, ZATRZYMALI GO WŁOCŁAWSCY POLICJANCI
Next PIJANI KIEROWCY UJĘCI PRZEZ ŚWIADKÓW NA AUTOSTRADZIE A1

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

JUŻ NIKT TEGO NIE WYPALI

Włocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili worki z krajanką tytoniową bez znaków skarbowych akcyzy. Swym działaniem sprawcy uszczuplili Skarb Państwa na prawie 29 tys.zł. Teraz grozi im wysoka grzywna.

Włocławek na Sygnale 0 Comments

„TREFNE” PAPIEROSY, ALKOHOL I TYTOŃ W RĘKACH WŁOCŁAWSKICH MUNDUROWYCH

Ponad 2500 paczek papierosów, kilkaset butelek alkoholu i kilkadziesiąt kilogramów tytoniu bez polskich znaków skarbowych akcyzy nie trafi już do rąk odbiorców. Cały ten asortyment został ujawniony i zabezpieczony przez

Włocławek na Sygnale 0 Comments

SPRAWCA ROZBOJU W RĘKACH POLICJANTÓW

Włocławscy policjanci zatrzymali sprawcę rozboju. Mężczyzna okazał się „amatorem” pizzy, za którą nie miał zamiaru zapłacić. Teraz grozić mu może za to do 12 lat pozbawienia wolności. W sobotnie (18.03)

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź