POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM „WPADŁ” NA KRADZIEŻY CZEKOLAD

POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM „WPADŁ” NA KRADZIEŻY CZEKOLAD

Sprawą skierowaną do sądu z wnioskiem o ukaranie oraz możliwością kary pozbawienia wolności do 2 lat za kierowanie gróźb zakończy się wizyta pewnego mężczyzny w jednym ze sklepów. Nie dość, że sprawca skradł czekolady, to jeszcze groził ekspedientce. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał już zarzuty.

Wczoraj (26.01) policyjny patrol został powiadomiony o kradzieży dokonanej w jednym ze sklepów. Kiedy mundurowi dotarli we wskazane miejsce ustalili fakty.

Okazało się, że ekspedientka sklepu zauważyła, jak jeden z klientów zabrał kilkadziesiąt czekolad z lady sprzedażnej, schował je do plecaka i wyszedł już za linię kas. Wówczas zainterweniowała. Mężczyzna wyjął z plecaka tylko część skradzionego towaru.

Najwyraźniej bardzo rozgniewała go interwencja ekspedientki, ponieważ zaczął kierować w stosunku do niej obraźliwe słowa, wulgarne, a w końcu zaczął jej grozić.

Kobieta powiadomiła o zajściu policjantów, którzy przejęli sprawcę. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym do odbycia kary.

34-latek został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu.

Usłyszał już zarzuty kierowania gróźb karalnych, za co grozić mu może do 2 lat pozbawienia wolności.

Z kolei do sądu z wnioskiem o ukaranie trafi sprawa kradzieży czekolad.

Previous „DŁUGOSZ” I BEZPIECZNIE FERIE
Next WYRWAŁ TOREBKĘ I UCIEKŁ- NIEDALEKO

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

2-MIESIĄCE ARESZTU DLA 43-LETNIEGO PODPALACZA

Włocławscy policjanci zatrzymali 43-latka, który na terenie centrum Włocławka od roku podpalał kosze na śmieci, piwnice i samochody. Mieszkaniec Włocławka usłyszał zarzuty związane ze spowodowaniem bezpośredniego zagrożenia dla mienia i

Włocławek na Sygnale 0 Comments

PRÓBOWAŁ WMÓWIĆ POLICJANTOM, ŻE ZNALAZŁ NARKOTYKI

Włocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. Teraz grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności Włocławscy mundurowi mieli podejrzenia co do jednego z mieszkańców naszego miasta, że

Włocławek na Sygnale 0 Comments

Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty

25-letni motocyklista zmarł po tym jak kierowany przez niego motocykl uderzył w krawężnik, potem w znak drogowy, a następnie w murek. Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora dokładne okoliczności wypadku. Do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź