POLICYJNY AKCENT W OBCHODACH ROCZNICY WBICIA SŁUPA GRANICZNEGO W CZELINIE

POLICYJNY AKCENT W OBCHODACH ROCZNICY WBICIA SŁUPA GRANICZNEGO W CZELINIE

Przy włocławskim Pomniku Sapera 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego odbyły się uroczystości upamiętniające 72 rocznicę wbicia słupa granicznego w Czelinie. W czasie uroczystości miał miejsce również policyjny akcent.

72 rocznica wbicia pierwszego na zachodzie słupa granicznego w Czelinie, które miało miejsce w lutym 1945r. to okoliczność do uroczystości upamiętniających tę rocznicę. Odbyły się one przy Pomniku Sapera 3 Warszawskiego Pułku Pontonowego we Włocławku.

W uroczystościach brali udział przedstawiciele władz miasta, samorządowcy. Nie zabrakło również służb mundurowych.

Obecny w uroczystościach Komendant Miejski Policji we Włocławku insp.Marcin Zaleśkiewicz otrzymał z rąk Prezesa Koła Stowarzyszenia Saperów Polskich w dowód uznania pamiątkowy medal.

Previous „TREFNE” PAPIEROSY, ALKOHOL I TYTOŃ W RĘKACH WŁOCŁAWSKICH MUNDUROWYCH
Next WŁOCŁAWSCY POLICJANCI ZWYCIĘZCAMI I MISTRZOSTW WŁOCŁAWKA FIRM I ZAKŁADÓW PRACY W PIŁCE HALOWEJ

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Policjanci czuwają nad wysoką wodą

Podwyższony stan zagrożenia powodziowego trwa. Fala wezbraniowa przechodzi przez Włocławek. Policjanci sprawdzają stan wałów przeciwpowodziowych i miejsca zagrożone możliwością podtopienia. Różne służby zaangażowane są do działań z zapewnieniem bezpieczeństwa związanych

Wiadomości 0 Comments

Policjanci zlikwidowali „dziuplę” samochodową

Na jednej z posesji w powiecie włocławskim kryminalni zabezpieczyli części samochodowe od skradzionego citroena oraz karoserie od innych pojazdów. Do sprawy zatrzymali też dwóch mężczyzn, którzy usłyszeli już zarzut paserstwa.

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI Z PRZEDSZKOLAKAMI ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE

Prewencyjne spotkania policjantów z dziećmi i młodzieżą to miły obowiązek. W piątek (22.09.17) policjanci zajmujący się profilaktyką spotkali się z przedszkolakami z Akademickiego Przedszkola we Włocławku. Spotkania policjantów z dziećmi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!