Policjanci ustalają okoliczności wypadku

Policjanci ustalają okoliczności wypadku

Na ulicy Wienieckiej we Włocławku doszło do wypadku z udziałem volkswagena i autobusu solaris, w wyniku którego do szpitala trafili pasażerowie auta osobowego. Policjanci ustalają pod nadzorem prokuratora dokładne okoliczności zdarzenia.

Wczoraj (13.03.18)  przed 15.00 doszło do wypadku na ulicy Wienieckiej we Włocławku. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca volkswagenem 29-latka, cofając z drogi wewnętrznej, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu autobusowi solaris kierowanemu przez 47-letniego mężczyznę.  W wyniku zderzenia pojazdów do szpitala trafiło dwoje pasażerów z auta osobowego. Policjanci ustalili, że kierowcy obu aut byli trzeźwi. Obecnie śledczy prowadzą pod nadzorem prokuratora postępowanie, które wyjaśni dokładne okoliczności wypadku.

Previous Wypadek śmiertelny motocyklisty w powiecie włocławskim
Next Teraz nie będzie mu już tak "słodko"

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Trwa wyjaśnianie okoliczności porannych wypadków na drogach Włocławka

W godzinach porannych na włocławskich drogach doszło do dwóch zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. W jednym z nich obrażenia odniósł potrącony przez auto osobowe rowerzysta. Z kolei w

Wiadomości 0 Comments

Zaatakował z powodu koszulki

Policjanci zatrzymali 18-latka, który zaatakował na ulicy 16-latka tylko dlatego, że nie spodobała mu się jego koszulka. Napastnik najpierw pobił chłopaka, a następnie zabrał mu koszulkę z nazwą klubu piłkarskiego.

Wiadomości 0 Comments

ZDEJMIJ NOGĘ Z GAZU, DOTRZYJ DO CELU BEZPIECZNIE!

Włocławscy policjanci apelują o ostrożność na drogach, szczególnie w czasie świątecznego weekendu. Patrole mundurowych, które pojawią się na ulicach będą zdecydowanie reagować na wszelkie nieprawidłowości. Świąteczny weekend toczas wzmożonego ruchu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź