POLICJANCI DBALI O BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW ORSZAKU „TRZECH KRÓLI”

POLICJANCI DBALI O BEZPIECZEŃSTWO UCZESTNIKÓW ORSZAKU „TRZECH KRÓLI”

Nad bezpieczeństwem wszystkich uczestników dzisiejszej (06.01.18) procesji czuwali policjanci w włocławskiej drogówki oraz strażnicy miejscy. Uroczystości przebiegły spokojne.

Włocławscy policjanci czuwali nad bezpieczeństwem uczestników orszaku „Trzech Króli”, który przeszedł w sobotę (6.01.18) ulicami Włocławka. Przemarsz rozpoczął się na Placu Wolności, a zakończył na Placu Kopernika. Mundurowi zwracali uwagę na prawidłowość poruszania się pieszych, na stosowanie się kierowców do przepisów wobec pieszych. Policjanci czuwali także nad tym, aby nie dochodziło do zakłócania porządku.

Na szczęście uczestnicy uroczystości mogli w spokoju  czerpać radość przeżywania tego święta.

Previous PODSUMOWANIE SYLWESTROWEGO WEEKENDU
Next RECYDYWISTA WRÓCIŁ ZA KRATY

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

AKCJA NA DROGACH POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO „CHCESZ BYĆ WIDOCZNY NA DRODZE? NOŚ ODBLASKI!!!”

Włocławscy policjanci dzisiaj (20.10.17) na drogach powiatowych i gminnych prowadzą akcję „Chcesz być widoczny na drodze? Noś odblaski!!!”. Głównym założeniem jest uświadomienie pieszym oraz rowerzystom, jak ważne jest noszenie elementów

Wiadomości 0 Comments

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Humlin (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia volkswagena z toyotą, śmierć na miejscu poniósł 68-letni pasażer. Do wypadku doszło

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZALI PRZEJAZD PIELGRZYMKI ROWEROWEJ W POWIECIE WŁOCŁAWSKIM

Włocławscy policjanci zabezpieczali przejazd VIII Pielgrzymki Rowerowej z Elbląga na Janą Górę w Częstochowie. Wczoraj (08.08.17) pielgrzymi przejechali od granic z powiatem lipnowskim przez Włocławek do Chodcza. Natomiast dzisiaj (09.08.17)

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!