Policjanci czuwają nad wysoką wodą

Policjanci czuwają nad wysoką wodą

Podwyższony stan zagrożenia powodziowego trwa. Fala wezbraniowa przechodzi przez Włocławek. Policjanci sprawdzają stan wałów przeciwpowodziowych i miejsca zagrożone możliwością podtopienia.

Różne służby zaangażowane są do działań z zapewnieniem bezpieczeństwa związanych z pogotowiem przewipowodziowym. Włocławscy policjanci również mają w nich swój udział.

Przede wszystkim sprawdzają, czy na terenach zagrożonych podtopieniem nie przebywają jakieś osoby, czy nie ma potrzeby udzielenia pomocy poszkodowanym, ostrzegają osoby będące w pobliżu rzeki o niebezpieczeństwie. Mundurowi zwracają również uwagę na stan wałów przeciwpowodziowych, czy nie przepuszczają one wody.

Previous Młodociani rabusie w rękach policjantów
Next Wypadek śmiertelny z udziałem 27-letniego paralotniarza

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelny wypadek drogowy pod Włocławkiem

Policjanci z Włocławka wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego na drodze krajowej K-62 w miejscowości Stary Brześć Kujawski (powiat włocławski). 32-letni pieszy w wyniku potrącenia przez pojazd poniósł śmierć na miejscu. Do

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZALI PRZEJAZD PIELGRZYMKI ROWEROWEJ W POWIECIE WŁOCŁAWSKIM

Włocławscy policjanci zabezpieczali przejazd VIII Pielgrzymki Rowerowej z Elbląga na Janą Górę w Częstochowie. Wczoraj (08.08.17) pielgrzymi przejechali od granic z powiatem lipnowskim przez Włocławek do Chodcza. Natomiast dzisiaj (09.08.17)

Wiadomości 0 Comments

ZDRADZIŁO GO NERWOWE ZACHOWANIE

Policyjny patrol zatrzymał sprawcę kradzieży w jednym z centrów handlowych. Wpadł na jednej z ulic centrum miasta z częścią skradzionego towaru. Teraz grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!