ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm włocławianom, w mieszkaniach których policjanci znaleźli amfetaminę i ekstazy. Obaj usłyszeli już zarzuty dotyczące złamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wszystko zaczęło się we wtorek (09.01.18) około godz. 9.00 na włocławskim Michelinie. Wówczas uwagę policjantów, którzy patrolowali osiedle, przykuło dziwne zachowanie dwóch mężczyzn. Siedzieli oni w citroenie i na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest tego powodem.

Okazało się, że w samochodzie siedzieli 23 i 21-latek z Włocławka. Było tam jeszcze coś…. W wyniku sprawdzenia pojazdu, policjanci znaleźli w nim zawiniątka z zawartością białego proszku o wadze ponad 4 gramów brutto. Po badaniu w komendzie wyszło na jaw, że jest to amfetamina.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzenia w policyjnym areszcie.

Dodatkowo stróże prawa sprawdzili miejsca zamieszkania zatrzymanych i znaleźli tam kolejne narkotyki. W mieszkaniu 23-latka policjanci ujawnili ponad 20 gramów brutto amfetaminy. Z kolei 21- latek miał w mieszkaniu ponad 60 tabletek ekstazy.

Wczoraj (10.01.18) obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, za co grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Previous PREZYDENT WŁOCŁAWKA PRZEKAZAŁ POLICJANTOM NARKOGOGLE I TESTERY NARKOTYKOWE
Next Tragedia na torach we Włocławku

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

WPADŁ Z NARKOTYKAMI, TERAZ ZA TO ODPOWIE

Do 10 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie, który miał przy sobie duże ilości narkotyków. Policjanci zatrzymali 40-latka w czasie kontroli drogowej. Ujawnili przy nim ponad 45 gramów amfetaminy. W

Włocławek na Sygnale 0 Comments

PRÓBOWAŁ WMÓWIĆ POLICJANTOM, ŻE ZNALAZŁ NARKOTYKI

Włocławscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. Teraz grozić mu może do 3 lat pozbawienia wolności Włocławscy mundurowi mieli podejrzenia co do jednego z mieszkańców naszego miasta, że

Włocławek na Sygnale 0 Comments

KONTROLA DROGOWA I PONAD 2 MLN NIELEGALNYCH PAPIEROSÓW

Z trasy wprost do policyjnego aresztu – tak zakończyła się kontrola drogowa dla 46-letniego kierowcy. Włocławska „drogówka” ujawniła w pojeździe ponad 2 mln papierosów bez polskich znaków akcyzy. Straty Skarbu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź