ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

ODPOWIEDZĄ ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm włocławianom, w mieszkaniach których policjanci znaleźli amfetaminę i ekstazy. Obaj usłyszeli już zarzuty dotyczące złamania przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Wszystko zaczęło się we wtorek (09.01.18) około godz. 9.00 na włocławskim Michelinie. Wówczas uwagę policjantów, którzy patrolowali osiedle, przykuło dziwne zachowanie dwóch mężczyzn. Siedzieli oni w citroenie i na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić, co jest tego powodem.

Okazało się, że w samochodzie siedzieli 23 i 21-latek z Włocławka. Było tam jeszcze coś…. W wyniku sprawdzenia pojazdu, policjanci znaleźli w nim zawiniątka z zawartością białego proszku o wadze ponad 4 gramów brutto. Po badaniu w komendzie wyszło na jaw, że jest to amfetamina.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzenia w policyjnym areszcie.

Dodatkowo stróże prawa sprawdzili miejsca zamieszkania zatrzymanych i znaleźli tam kolejne narkotyki. W mieszkaniu 23-latka policjanci ujawnili ponad 20 gramów brutto amfetaminy. Z kolei 21- latek miał w mieszkaniu ponad 60 tabletek ekstazy.

Wczoraj (10.01.18) obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków, za co grozi im teraz do 3 lat więzienia.

Previous PREZYDENT WŁOCŁAWKA PRZEKAZAŁ POLICJANTOM NARKOGOGLE I TESTERY NARKOTYKOWE
Next Tragedia na torach we Włocławku

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

AGRESYWNY 32-LATEK ZATRZYMANY ZA GROŹBY I NARUSZENIE NIETYKALNOŚCI W SKLEPIE

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-latka, który będąc pod wpływem alkoholu w jednym z sklepów groził ekspedientce oraz naruszył nietykalność cielesną kupującego. Trafił do policyjnego aresztu mając ponad 3 promile alkoholu. Sprawcy,

Włocławek na Sygnale 0 Comments

DUŻE MROZY WRÓCIŁY – BĄDŹMY NIEOBOJĘTNI WOBEC POTRZEBUJĄCYCH POMOCY

Włocławscy policjanci wspólnie z strażą miejską oraz instytucjami udzielającymi pomocy przez cały okres jesienno-zimowy niosą pomoc osobom bezdomnym, starszym lub samotnie zamieszkującym nie potrafiącym poradzić sobie w trudnych warunkach zimowych.

Włocławek na Sygnale 0 Comments

Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty

25-letni motocyklista zmarł po tym jak kierowany przez niego motocykl uderzył w krawężnik, potem w znak drogowy, a następnie w murek. Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora dokładne okoliczności wypadku. Do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź