NIEUWAGA I ALKOHOL PRZYCZYNĄ WYPADKU DROGOWEGO

NIEUWAGA I ALKOHOL PRZYCZYNĄ WYPADKU DROGOWEGO

Pijany kierowca spowodował wypadek. Ranny pasażer trafił do szpitala. Sprawcy może grozić do 4,5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (27.08.17) około godz.16 włocławscy policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, który wydarzył się w m. Słubin (gmina Izbica Kujawska). Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca daewoo jadąc drogą szutrową nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Autem podróżowały dwie osoby, 20-letni kierowca oraz pasażer. 49-letni pasażer auta na skutek wypadku odniósł obrażenia i trafił do szpitala. Natomiast kierujący pojazdem do wyjaśnienia sprawy trafił do policyjnego aresztu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u 20-latka ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie, od którego pobrano krew.

W poniedziałek (28.08.17) policjanci przesłuchali mężczyznę, który usłyszał zarzut spowodowania wypadku. 20-latek tłumaczył, że jechali wspólnie na zakupy i podczas zapalania papierosa stracił panowanie nad pojazdem. Za spowodowanie wypadku komunikacyjnego grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Natomiast jeżeli badanie pobranej krwi wykaże, że prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości kara zwiększy się o dodatkowe 1,5 roku pozbawienia wolności.

Previous WISŁA POD CZUJNYM OKIEM WŁOCŁAWSKIEJ POLICJI I STRAŻY RYBACKIEJ
Next POLICJANCI PRZYJECHALI W OSTATNIEJ CHWILI

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

ZŁAMAŁ SĄDOWY ZAKAZ

Do 3 lat pozbawienia wolności może grozić mężczyźnie, który zlekceważył sądowy zakaz. Policyjna kontrola wykazała, że 24-latek wsiadł za kierownicę mimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Włocławscy policjanci

Włocławek na Sygnale 0 Comments

JUŻ NIKT TEGO NIE WYPALI

Włocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy przewozili worki z krajanką tytoniową bez znaków skarbowych akcyzy. Swym działaniem sprawcy uszczuplili Skarb Państwa na prawie 29 tys.zł. Teraz grozi im wysoka grzywna.

Włocławek na Sygnale 0 Comments

Oszust na „niby” policjanta i wnuczka znów zaatakował

Policjanci kolejny raz apelują i ostrzegają przed możliwością stania się pokrzywdzonym na skutek oszustwa na tzw. „policjanta chcącego pomóc wnuczkowi” czy „wnuka, który spowodował wypadek”. Mundurowi wyjaśniają okoliczności dwóch przestępstw,

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź