Najlepsze hulajnogi elektryczne 2020

Najlepsze hulajnogi elektryczne 2020

Jazda na skuterze elektronicznym, w deszczu lub w blasku słońca jest o wiele przyjemniejsza, dlatego też zgromadziliśmy najlepsze elektryczne skutery z Segway, Xiaomi, Micro i innych.

Jeśli chcesz szybko się gdzieś dostać, elektryczny skuter może nie wydawać się najbardziej praktyczną opcją – ale zdziwiłbyś się, co możesz zrobić z dwoma małymi kółkami i baterią. Najnowsze hulajnogi elektryczne są praktyczne i można je złożyć do łatwo pakowalnego opakowania. Jako „rozwiązanie na ostatnią milę”, nie ma chyba nic lepszego.

W ciągu ostatniego roku na rynku skuterów elektrycznych wiele się zmieniło. Ogromna liczba nowych firm zanurzyła palce u nóg w wodzie, co oznacza, że obecnie na rynku jest o wiele więcej praktycznych skuterów dla dorosłych, a wraz z upowszechnianiem się technologii, jest ona coraz lepsza, dzięki czemu jazda staje się dużo przyjemniejsza.

I spójrzmy prawdzie w oczy, techniczne sztuczki czy nie, przyjemność z jazdy na e-scooterze, który może wystrzelić z prędkością 25mph to coś, co większość ludzi może docenić (choć co prawda dla niektórych może to być zdecydowanie zbyt duża moc).

Jeśli masz podróż lub dojazd do pracy, który nadaje się do tego rodzaju transportu osobistego, są elektryczne skutery tam, które mogą skrócić czas podróży i doprowadzić Cię do ruchu. To powiedziawszy, kwestia „czy elektryczne skutery są legalne” jest taka, która naprawdę zależy od lokalnej jurysdykcji, więc trzeba zachować ostrożność.

Hulajnogi elektryczne cieszą się coraz większą popularnością, są nippy, zabawne i mogą być środkiem transportu osobistego, którego szukasz. Recenzowaliśmy i oceniliśmy najlepsze, jakie można kupić, ponieważ choć wszystkie wyglądają całkiem podobnie, nie wszystkie skutery elektryczne są tworzone jednakowo.

Elektryczne hulajnogi – ranking 2020

  1. XIAOMI MIJIA M365

Szybki, przystępny cenowo, wystarczająco lekki i pakujący dużo mocy.

  1. SEGWAY-NINEBOT ES4 SKUTER ELEKTRYCZNY

Bezproblemowy, składany e-scooter w dobrze zaprezentowanym opakowaniu

  1. MOC RAZORU A2

Najlepszy tani, lekki skuter elektryczny

  1. XIAOMI MIJIA M365 PRO

Szybki, przystępny cenowo, wystarczająco lekki i pakujący dużo mocy.

  1. SILNIK PODWÓJNY UNAGI MODEL ONE E450

Najbardziej stylowy elektryczny skuter

http://airproduction.pl/a,boqf

Previous Jak odkwaszać ciało? Czym jest dieta odkwaszająca?
Next Jak znaleźć dobre biuro tłumaczeń? Ceny biur tłumaczeń

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Czym charakteryzując się kolorowe soczewki?

Kolorowe soczewki kontaktowe pozwolą Ci zmienić kolor oczu i stworzyć wygląd subtelny, odważny lub w dowolnym miejscu pomiędzy nimi – niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swój codzienny wygląd, czy

Life&Style 0 Comments

Marihuana nie jest śmiertelna, ale naloty na marihuanę już tak

Naloty na marihuanę spowodowały od 2010 roku co najmniej 20 ofiar śmiertelnych, co pokazuje, że egzekwowanie prawa wokół marihuany jest bardziej śmiercionośne niż używanie samego narkotyku. Według danych zebranych przez

Life&Style 0 Comments

Czym jest aparat ligaturowy?

Pacjenci ortodontyczni bardzo często muszą podjąć decyzję czy wybierają klasyczny aparat ligaturowy czy też wolą aparat samoliguturujący. Pojawia się w związku z tym pytanie co odróżnia oba rodzaje aparatów. Aby

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź