Nie tak miało się zakończyć spotkanie ze znajomymi

Nie tak miało się zakończyć spotkanie ze znajomymi

Policjanci namierzyli mężczyznę, który tego samego dnia okradł na ulicy znajomą. Mundurowi znaleźli przy nim część skradzionych pieniędzy. 37-latek usłyszał już zarzut, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło we wtorek (24.04.18) w godzinach popołudniowych w centrum miasta. Wówczas do kobiety podszedł znajomy, który jak się później okazało, nie miał niestety uczciwych zamiarów. Mężczyzna zabrał kobiecie portfel z pieniędzmi, które ta trzymała w tylnej kieszeni spodni, a następnie uciekł.

Gdy policjanci otrzymali informację o zdarzeniu, natychmiast rozpoczęli poszukiwania złodzieja. Około dwie godziny po zajściu zauważyli na ulicy opisywanego sprawcę i zatrzymali mężczyznę. Okazał się nim 37-latek, u którego badanie stanie trzeźwości wykazało blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie część skradzionych wcześniej pieniędzy, a dodatkowo zabezpieczyli torebki foliowe z zawartością suszu roślinnego. Po badaniach okaże się czy jest to substancja zabroniona.

Dzisiaj (26.04.18) po zebraniu materiału dowodowego, śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Dzięki czujności obywatela włamywacz trafił w ręce policji
Next Trampolina

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

„DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI” U WŁOCŁAWSKICH POLICJANTÓW

26 kwietnia 2017r. w siedzibie Komendy Miejskiej Policji we Włocławku po raz kolejny zorganizowano „Dzień Przedsiębiorczości”, podczas którego młodzież z ZS Samochodowych we Włocławku mogła zweryfikować wyobrażenia o wymarzonym zawodzie.

Wiadomości 0 Comments

AKCJA NA DROGACH POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”

Włocławscy policjanci prowadzili wczoraj (04.12.17) na drogach powiatowych i gminnych akcję „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM”. Głównym jej założeniem było uświadomienie pieszym oraz rowerzystom, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych w czasie słabej

Wiadomości 0 Comments

POLICJANCI ZABEZPIECZALI PRZEJAZD PIELGRZYMKI ROWEROWEJ W POWIECIE WŁOCŁAWSKIM

Włocławscy policjanci zabezpieczali przejazd VIII Pielgrzymki Rowerowej z Elbląga na Janą Górę w Częstochowie. Wczoraj (08.08.17) pielgrzymi przejechali od granic z powiatem lipnowskim przez Włocławek do Chodcza. Natomiast dzisiaj (09.08.17)

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź