LG – lider na rynku smartfonów

LG – lider na rynku smartfonów

Smartfony są dziś niezwykle popularnymi urządzeniami. Jest to zatem oczywiste, że cały związany z nimi rynek jest niezwykle rozbudowany, a producenci na nim działający odznaczają się wielkim zróżnicowaniem. Dziś smartfony możemy kupić u wielu różnych marek. Pochodzą one rzecz jasna z całego świata, a ich oferty znacznie różnią się od siebie. Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego urządzenia które zaoferuje mu wszystkie nowoczesne rozwiązania, to powinien oczywiście skupić się na tych najbardziej znanych producentach. Jednym z nich jest bez wątpienia LG.

LG – koreański gigant

Podobnie jak większość najważniejszych producentów elektroniki na świecie, LG to firma wywodząca się z Azji. Powstała w Korei Południowej krótko po zakończeniu II wojny światowej. Producent od samego początku swojej działalności zajmował się szeroko pojętą elektroniką. Jednym z pierwszych produktów w jego ofercie było radio. Kilka lat później w ofercie pojawił się pierwszy telefon. Przez całe lata 60 oferta była systematycznie poszerzana; dołączyły do niej takie sprzęty jak między innymi lodówki, telewizory oraz klimatyzatory.

Obecnie LG to jedna z największych firm w Korei Południowej. Działa w 120 krajach świata, w których zatrudnia około 140 tysięcy pracowników. Wśród klientów na całym świecie produkty LG powszechnie cieszą się wielkim uznaniem. Wybierając je można oczekiwać nie tylko wysokiej jakości, ale również zastosowania wielu nowatorskich rozwiązań.

Smartfony LG

LG weszło na rynek smartfonów bardzo szybko po powstaniu tych urządzeń. W krótkim czasie firma zdobyła opinię jednego z najlepszych producentów nowoczesnych telefonów. Wystarczy spojrzeć na ofertę smartfony LG Dragonist aby zobaczyć, jak wiele ciekawych modeli firmowanych tą marką możemy kupić.

Do najważniejszych modeli tego producenta zaliczają się te należące do serii G. Jeśli kogoś interesuje coś z naprawdę wysokiej półki, to doskonałą propozycją dla niego może być na przykład model G7 Thinq. Model został wypuszczony na rynek na początku roku 2018 i szybko zyskał opinię jednego z najciekawszych smartfonów na świecie. Jedną z jego największych zalet jest doskonały aparat, wyposażony w wiele interesujących dodatków takich jak laserowy autofocus.

Smartfony LG to jednak nie tylko modele z najwyższej półki. Można wśród nich znaleźć również takie, które za przystępną cenę oferują całkiem dobrą specyfikację techniczną. Przykładem są tu telefony z serii K. Dobrą propozycją jest model LG K10, który za cenę zaledwie kilkuset złotych zapewnia znaczny komfort pracy i wszystkie najważniejsze funkcje, jakich potrzebujemy w codziennym użytkowaniu.

Jeśli chodzi o średnią półkę cenową, to warto zwrócić uwagę na telefony z serii Q. Nie należą one do najtańszych, ale ich ceny wciąż są dość przystępne. Ich cechy również są zadowalające nawet dla nieco bardziej wymagających użytkowników.

Jak widać, LG to marka dla każdego. Producent ten wyraźnie stawia na wszechstronność swojej oferty. Dzięki temu znajdziemy w niej modele zarówno z niższej półki cenowej jak i te nieco droższe. W każdym przypadku będzie to doskonały sprzęt. Więcej na stronie lgseriav.pl

Previous Charakterystyka nasion konopi siewnych
Next Policjanci zatrzymali 15 osób w związku z zamieszkami podczas meczu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Odpowie za kradzież rozbójniczą i nie tylko

Współpraca dzielnicowego i kryminalnych z Włocławka skutkowała wytypowaniem i zatrzymaniem dwóch mężczyzn, którzy na początku listopada ukradli w sklepie zabawki. 18 i 31-latek odpowiedzą również za inne przestępstwo. Grozi im

Wiadomości 0 Comments

I SPOTKAŁY SIĘ SŁUŻBY MUNDUROWE….

Przedstawiciele włocławskiej policji spotkali się z funkcjonariuszami straży pożarnej. Wszystko w ramach szkolenia z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego i uaktualnienia istotnych informacji dotyczących pojazdów uprzywilejowanych. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi

Wiadomości 0 Comments

O ZAWODZIE POLICJANTA Z PRZEDSZKOLAKAMI

Włocławscy policjanci mł. asp. Ewelina i sierż. sztab. Przemysław spotkali się z 6-latkami Przedszkola nr 32 w ramach realizowanego programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Jako rodzice 6-letniej Julki przybliżyli przedszkolakom swój

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź