LG – lider na rynku smartfonów

LG – lider na rynku smartfonów

Smartfony są dziś niezwykle popularnymi urządzeniami. Jest to zatem oczywiste, że cały związany z nimi rynek jest niezwykle rozbudowany, a producenci na nim działający odznaczają się wielkim zróżnicowaniem. Dziś smartfony możemy kupić u wielu różnych marek. Pochodzą one rzecz jasna z całego świata, a ich oferty znacznie różnią się od siebie. Jeśli ktoś szuka naprawdę dobrego urządzenia które zaoferuje mu wszystkie nowoczesne rozwiązania, to powinien oczywiście skupić się na tych najbardziej znanych producentach. Jednym z nich jest bez wątpienia LG.

LG – koreański gigant

Podobnie jak większość najważniejszych producentów elektroniki na świecie, LG to firma wywodząca się z Azji. Powstała w Korei Południowej krótko po zakończeniu II wojny światowej. Producent od samego początku swojej działalności zajmował się szeroko pojętą elektroniką. Jednym z pierwszych produktów w jego ofercie było radio. Kilka lat później w ofercie pojawił się pierwszy telefon. Przez całe lata 60 oferta była systematycznie poszerzana; dołączyły do niej takie sprzęty jak między innymi lodówki, telewizory oraz klimatyzatory.

Obecnie LG to jedna z największych firm w Korei Południowej. Działa w 120 krajach świata, w których zatrudnia około 140 tysięcy pracowników. Wśród klientów na całym świecie produkty LG powszechnie cieszą się wielkim uznaniem. Wybierając je można oczekiwać nie tylko wysokiej jakości, ale również zastosowania wielu nowatorskich rozwiązań.

Smartfony LG

LG weszło na rynek smartfonów bardzo szybko po powstaniu tych urządzeń. W krótkim czasie firma zdobyła opinię jednego z najlepszych producentów nowoczesnych telefonów. Wystarczy spojrzeć na ofertę smartfony LG Dragonist aby zobaczyć, jak wiele ciekawych modeli firmowanych tą marką możemy kupić.

Do najważniejszych modeli tego producenta zaliczają się te należące do serii G. Jeśli kogoś interesuje coś z naprawdę wysokiej półki, to doskonałą propozycją dla niego może być na przykład model G7 Thinq. Model został wypuszczony na rynek na początku roku 2018 i szybko zyskał opinię jednego z najciekawszych smartfonów na świecie. Jedną z jego największych zalet jest doskonały aparat, wyposażony w wiele interesujących dodatków takich jak laserowy autofocus.

Smartfony LG to jednak nie tylko modele z najwyższej półki. Można wśród nich znaleźć również takie, które za przystępną cenę oferują całkiem dobrą specyfikację techniczną. Przykładem są tu telefony z serii K. Dobrą propozycją jest model LG K10, który za cenę zaledwie kilkuset złotych zapewnia znaczny komfort pracy i wszystkie najważniejsze funkcje, jakich potrzebujemy w codziennym użytkowaniu.

Jeśli chodzi o średnią półkę cenową, to warto zwrócić uwagę na telefony z serii Q. Nie należą one do najtańszych, ale ich ceny wciąż są dość przystępne. Ich cechy również są zadowalające nawet dla nieco bardziej wymagających użytkowników.

Jak widać, LG to marka dla każdego. Producent ten wyraźnie stawia na wszechstronność swojej oferty. Dzięki temu znajdziemy w niej modele zarówno z niższej półki cenowej jak i te nieco droższe. W każdym przypadku będzie to doskonały sprzęt. Więcej na stronie lgseriav.pl

Previous Charakterystyka nasion konopi siewnych

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI ZAPRASZAJĄ NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ „W TROSCE O BEZPIECZEŃSTWO”

Komenda Miejska Policji we Włocławku we Włocławku zaprasza na debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu mieszkańców w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”. Debata odbędzie się 24 maja 2017r.o godz. 12 w Sali

Wiadomości 0 Comments

RUSZA POWOLI SEZON ROWEROWY

Aura sprzyja rowerowym wyprawom. Warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Ruszyły policyjne działania prewencyjne dotyczące znakowania jednośladów. Znakowanie rowerów to jeden ze sposobów zmniejszających ryzyko ich kradzieży. Włocławscy policjanci od wielu

Wiadomości 0 Comments

Korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa możesz uratować ludzkie życie

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to aplikacja dzięki, której ponad 1,1 mln ludzi podzieliło się z Policją swoimi spostrzeżeniami na temat zagrożeń występujących w miejscu ich zamieszkania, pracy, nauki czy wypoczynku.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!