Gadżety do smartfonów

Gadżety do smartfonów

Smartfony są niesamowite. Od książki telefonicznej i kalendarza po zegar, aparat i odtwarzacz muzyki – smartfony zawierają setki małych gadżetów w jednym ręcznym urządzeniu. Jeśli jednak chcesz jeszcze lepiej wykorzystać swój telefon, istnieje wiele akcesoriów, które mogą przenieść korzystanie ze smartfona na wyższy poziom.

Viper SmartStart

Viper SmartSart to platforma sterowania pojazdem, która umożliwia połączenie pojazdu ze smartfonem. Urządzenie inteligentne Viper ustanawia bezpieczne połączenie z aplikacją Viper SmartStart w telefonie, dzięki czemu można uruchomić, zablokować i odblokować pojazd, otrzymywać ostrzeżenia, lokalizować i sprawdzać jego stan. Najbardziej interesujące jest to, że można uruchomić pojazd, a nawet zdalnie zablokować lub odblokować jego drzwi. Dostępny jest również diagnostyczny kod usterki, który pomaga sprawdzić problemy w silniku pojazdu.

Tile Mate

Pozwól smartfonowi znaleźć zagubione przedmioty za pomocą Tile. Jest to wielofunkcyjny tracker, który łączy się z telefonem przez Bluetooth i można go włożyć lub przymocować do wszystkiego, co może się zgubić. Po podłączeniu do smartfona możesz sprawić, by dzwonił, aby znaleźć swoje rzeczy w zasięgu 200 stóp lub użyj aplikacji Tile, aby zobaczyć je na mapie. Co ciekawe, działa to na dwa sposoby, tzn. możesz użyć Tile, aby znaleźć swój telefon. Wystarczy go dwukrotnie nacisnąć, a telefon zadzwoni. Istnieje również opcja anonimowego poproszenia społeczności użytkowników Tile o pomoc w znalezieniu zagubionych rzeczy. Dzięki kompaktowej konstrukcji i wymiennej baterii, Tile to świetne urządzenie śledzące.

Yale LiftMaster

LiftMaster to inteligentny system zamków umożliwiający dostęp i sterowanie zamkami w twoim domu za pomocą smartfona i bez kluczy. Możesz umieścić go we wszystkich punktach wejścia do swojej nieruchomości mieszkalnej lub biznesowej i korzystać z funkcji, takich jak otwieranie / zamykanie drzwi za pomocą smartfona, odbieranie alertów, ustalanie harmonogramu blokowania drzwi i synchronizacja z innymi inteligentnymi urządzeniami. Inteligentne zamki LiftMaster łączą się z telefonem za pośrednictwem aplikacji myQ i oferują między innymi inteligentną blokadę ekranu dotykowego.

Pico Genie

Nazwany najmniejszym projektorem na świecie, PIQO to przenośny projektor HD, który łączy się ze smartfonem i zapewnia niesamowite wrażenia podczas oglądania wszelkiego rodzaju mediów. Dzięki niewielkim rozmiarom (nieco ponad 2 cale) i dużej żywotności baterii (5 godzin odtwarzania wideo) możesz zabrać swoje małe kino w dowolne miejsce. To, co najlepsze w PIQO, to niesamowite funkcje techniczne, takie jak wbudowane głośniki hi-fi, łączność WiFi, Bluetooth, HDMI i USB oraz 16 GB wbudowanej pamięci. Jest również kompatybilny z 3 milionami aplikacji w Google Play Store oraz możliwością strumieniowego przesyłania multimediów z Netflix i YouTube za pośrednictwem komputera lub smartfona.

Czujnik zderzenia

Dla rowerzystów ten czujnik podłączony do smartfona z pewnością może być dobrodziejstwem. Ice dot to inteligentny czujnik zderzenia, który montuje się na kasku roweru. Możesz go sparować z aplikacją na smartfonie. Ostrzega cię, uruchamiając alarm w telefonie. Jedną z najbardziej imponujących funkcji jest użycie energooszczędnego Bluetooth w celu zmniejszenia zużycia baterii i długa żywotność baterii wynosząca ponad 20 godzin przy około 30 godzinach czuwania.

Więcej na http://mobilneakcesoria.pl/

Previous Wymiary biurek dla dzieci
Next Tworzenie i wydawanie książek „do kawy”

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

30-latek odpowie za posiadanie narkotyków

10 lat pozbawienia wolności może grozić 30-latkowi, który posiadał większą ilość narkotyków. Policjanci w jego mieszkaniu odnaleźli amfetaminę o wadze ponad 50 gramów i 22 sztuki tabletek ekstazy, które ukrył

Wiadomości 0 Comments

POLICYJNE PODZIĘKOWANIA ZA WSPÓŁPRACĘ ZE SŁUŻBĄ WIĘZIENNĄ

Komendant Miejski Policji we Włocławku uczestniczył w obchodach święta Służby Więziennej. Na ręce Dyrektora Zakładu Karnego złożone zostały podziękowania za dotychczasową współpracę. Święto Służby Więziennej to doskonała okazja do przekazania

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY MUNDUROWI UCZCILI 78. ROCZNICĘ AGRESJI SOWIECKIEJ NA POLSKĘ

Parlamentarzyści, władze samorządowe, służby mundurowe oraz mieszkańcy Włocławka złożyli wiązanki pod Pomnikiem AK we Włocławku. Jest to hołd wszystkim poległym i pomordowanym na Wschodzie, w 78. rocznicę agresji sowieckiej na

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź