CIĘŻKO POBIŁ TERAZ ZA TO ODPOWIE

CIĘŻKO POBIŁ TERAZ ZA TO ODPOWIE

Do 10 lat pozbawienia wolności grozić może 31-latkowi, który pobił z poważnymi konsekwencjami swego znajomego. Sprawca usłyszał już zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją Prokuratora zastosowany został wobec niego policyjny dozór.

Kilka dni temu włocławscy policjanci otrzymali informację o umieszczeniu w szpitalu mężczyzny z bardzo poważnymi obrażeniami ciała.

Kiedy mundurowi zajęli się sprawą ustalili fakty.

Okazało się, że do zdarzenia doszło 30 marca przy ul.Toruńskiej. Do idącego 48-letniego mężczyzny podszedł jego znajomy (l.31).

Między mężczyznami od pewnego czasu istniał konflikt. Na ulicy doszło do wymiany zdań, aż w końcu sprawca uderzył 48-latka w twarz. To spowodowało, że mężczyzna upadł, uderzył głową o twarde podłoże i doznał poważnych obrażeń głowy.

48-latek trafił do szpitala.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie ustalili sprawcę, okazał się nim 31-letni mieszkaniec Włocławka.

Wczoraj sprawca został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu.

Dziś został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej, gdzie usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozić może za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją Prokuratora w stosunku do sprawcy zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Previous POLICJANCI NA MOTOCYKLACH ROZPOCZĘLI SEZON
Next PRZYGOTOWANIA DO SEZONU NAWIGACYJNEGO W PEŁNI

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

Oszust na „niby” policjanta i wnuczka znów zaatakował

Policjanci kolejny raz apelują i ostrzegają przed możliwością stania się pokrzywdzonym na skutek oszustwa na tzw. „policjanta chcącego pomóc wnuczkowi” czy „wnuka, który spowodował wypadek”. Mundurowi wyjaśniają okoliczności dwóch przestępstw,

Włocławek na Sygnale 0 Comments

Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty

25-letni motocyklista zmarł po tym jak kierowany przez niego motocykl uderzył w krawężnik, potem w znak drogowy, a następnie w murek. Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora dokładne okoliczności wypadku. Do

Włocławek na Sygnale 0 Comments

TYMCZASOWY ARESZT DLA PODEJRZANEGO O ZABÓJSTWO

Włocławscy policjanci zatrzymali 60-latka, który podczas imprezy w domu ugodził gościa nożem kuchennym w klatkę piersiową. Pomimo udzielonej pomocy 62-latek zmarł w szpitalu. Przeprowadzone czynności pozwoliły śledczym na postawienie 60-latkowi

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź