CIĘŻKO POBIŁ TERAZ ZA TO ODPOWIE

CIĘŻKO POBIŁ TERAZ ZA TO ODPOWIE

Do 10 lat pozbawienia wolności grozić może 31-latkowi, który pobił z poważnymi konsekwencjami swego znajomego. Sprawca usłyszał już zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Decyzją Prokuratora zastosowany został wobec niego policyjny dozór.

Kilka dni temu włocławscy policjanci otrzymali informację o umieszczeniu w szpitalu mężczyzny z bardzo poważnymi obrażeniami ciała.

Kiedy mundurowi zajęli się sprawą ustalili fakty.

Okazało się, że do zdarzenia doszło 30 marca przy ul.Toruńskiej. Do idącego 48-letniego mężczyzny podszedł jego znajomy (l.31).

Między mężczyznami od pewnego czasu istniał konflikt. Na ulicy doszło do wymiany zdań, aż w końcu sprawca uderzył 48-latka w twarz. To spowodowało, że mężczyzna upadł, uderzył głową o twarde podłoże i doznał poważnych obrażeń głowy.

48-latek trafił do szpitala.

Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie ustalili sprawcę, okazał się nim 31-letni mieszkaniec Włocławka.

Wczoraj sprawca został zatrzymany, trafił do policyjnego aresztu.

Dziś został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej, gdzie usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozić może za to do 10 lat pozbawienia wolności.

Decyzją Prokuratora w stosunku do sprawcy zastosowany został środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

Previous POLICJANCI NA MOTOCYKLACH ROZPOCZĘLI SEZON
Next PRZYGOTOWANIA DO SEZONU NAWIGACYJNEGO W PEŁNI

Może to Ci się spodoba

Włocławek na Sygnale 0 Comments

ŚMIERTELNE POTRĄCENIE PIESZEJ WE WŁOCŁAWKU

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku z udziałem samochodu i pieszej. 91-letnia piesza poniosła śmierć. Wczoraj (26.07.) przed godziną 11 dyżurny komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu osobowego i

Włocławek na Sygnale 0 Comments

PONAD 7 TYSIĘCY „TREFNYCH” PACZEK PAPIEROSÓW W RĘKACH WŁOCŁAWSKICH POLICJANTÓW

Włocławscy policjanci zabezpieczyli ponad 7 tysięcy paczek papierosów bez znaków skarbowych akcyzy. Do sprawy zatrzymano 41-letniego mężczyznę, który poprzez swoje działanie uszczuplił Skarb Państwa na ponad 151 tysięcy złotych. Grozić

Włocławek na Sygnale 0 Comments

SPRAWCY KRADZIEŻY SAMOCHODU ZATRZYMANI PRZEZ WŁOCŁAWSKICH POLICJANTÓW

Włocławscy policjanci zatrzymali dwóch sprawców włamania do domu i kradzieży auta. Odzyskali również skradziony samochód. Sprawcom grozić może do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją Sądu zastosowano wobec nich policyjny dozór.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź