Areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Areszt dla podejrzanego o zabójstwo

Policjanci z Włocławka, pod nadzorem prokuratury, wyjaśniają okoliczności śmierci 59-latki. Wczoraj jeden spośród trzech zatrzymanych do sprawy mężczyzn usłyszał zarzut zabójstwa. Najbliższe 3 miesiące spędzi za kratami.

We wtorek (27.08.2019) dyżurny włocławskiej komendy otrzymał od wojewódzkiego centrum powiadamiania ratunkowego informację dotyczącą zgonu kobiety na terenie kompleksu leśnego na osiedlu Michelin. Kobietą była 59-letnia mieszkanka powiatu włocławskiego. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia 3 mężczyzn. Dwóch z nich zwolniono po wykonanych czynnościach, trzeci natomiast został wczoraj doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za zabójstwo grozi kara 25 lat pozbawienia wolności lub kara dożywocia.

Previous 138 gramów marihuany miał na poddaszu zatrzymany 22-latek
Next DEMOLOWAŁ HOTEL, ZATRZYMALI GO WŁOCŁAWSCY POLICJANCI

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

32-latek za znęcanie się nad rodziną trafił na 3-miesiące do aresztu

Włocławscy policjanci zatrzymali 32-latka, który znęcał się nad rodziną i pobił dziecko przy użyciu smyczy. Na wniosek prokuratora i policjantów włocławski sąd zastosował wobec niego 3-miesięczny areszt. Za takie zachowanie

Wiadomości 0 Comments

PODZIĘKOWANIA ZA OBYWATELSKĄ UCZCIWOŚĆ

Komendant Miejski Policji we Włocławku podziękował naszym mieszkańcom za obywatelską uczciwość. W dwóch przypadkach znalezienie pieniędzy i dokumentów zakończyło się przekazaniem „znaleziska” włocławskim policjantom. Pani Bogumiła Matuszewska i Grzegorz Kwiatkowski

Wiadomości 0 Comments

MATURZYŚCI Z WIZYTĄ WE WŁOCŁAWSKIEJ KOMENDZIE

Uczniowie klasy maturalnej III Liceum Ogólnokształcącego z Włocławka gościli we włocławskiej komendzie. To dobra okazja do zapoznania się z procedurami przyjęcia do policji, a także poznania od tzw. „kuchni” służby.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź