8 Wskazówek dotyczące zwiększenia żywotności baterii smartfonu

8 Wskazówek dotyczące zwiększenia żywotności baterii smartfonu

W tym technologicznie połączonym świecie, jesteśmy na naszych telefonach komórkowych bardziej niż kiedykolwiek. Oznacza to, że ważne jest, aby nasze baterie były w pełni naładowane. Oto kilka rzeczy, które można zrobić, aby nie dopuścić do szybkiego rozładowania się baterii. Spróbuj wykonać kroki opisane w tym artykule, aby zmaksymalizować żywotność baterii w swoim smartfonie.

  1. Nie wolno dopuścić do rozładowania baterii

Staraj się utrzymywać poziom naładowania baterii telefonu na poziomie średnio 50% lub wyższym przez większość czasu. Powinieneś odłączyć telefon od zasilania w momencie osiągnięcia 100% naładowania i, jeśli to możliwe, unikać ładowania przez noc.

  1. Tryb samolotowy to przyjaciel twojej baterii

Tryb samolotowy wyłącza wszystkie sygnały radiowe do i z telefonu, zatrzymując pocztę elektroniczną, wiadomości, rozmowy telefoniczne, połączenia Wi-Fi i Bluetooth. Może się to wydawać trudne dla niektórych osób, ale bardzo pomocne jest zwiększenie baterii, gdy nie masz gdzie jej naładować.

  1. Aktualizuj swoje aplikacje i utrzymuj je w czystości

Jak tylko zobaczysz, że aplikacja wydała aktualizację, wskakuj na nią, ponieważ pomoże to w utrzymaniu baterii. Utrzymuj również swój telefon w porządku i na bieżąco tylko z tymi aplikacjami, których potrzebujesz i używasz.

  1. Użyj Ciemnej tapety / Przyciemnij ekran

Większość ludzi uwielbia tapety (zwłaszcza te animowane), ale odbywa się to kosztem baterii. Czarne lub ciemne tapety i przyciemnione światła oszczędzają energię baterii, ponieważ ekran wykorzystuje energię do podświetlenia tylko kolorowych pikseli. Ciemne tapety i przyciemnione światła są również łatwe do zauważenia dla oczu.

  1. Wyłączanie usług lokalizacyjnych

Jest to jedna z tych cech, które są nie tylko uciążliwe i niepotrzebne, ale także wpływają na żywotność baterii. Tak więc, gdy nie jest wymagane wyłączanie usług lokalizacyjnych lub wyłączanie ich całkowicie dla większości aplikacji jest najlepszą rzeczą do zrobienia!

  1. Aplikacje oszczędzające baterie

W dzisiejszych czasach jest aplikacja do większości rzeczy. I na szczęście są aplikacje do oszczędzania baterii – nawet jeśli większość oszczędności wynika z bardziej wydajnego sprzętu i ustawień. Aplikacje do monitorowania stanu akumulatora pomagają określić, co uszczupla Twoją baterię i pogarsza jej ogólny stan. Pomagają one oszczędzać baterię bez konieczności zagłębiania się w poszczególne funkcje lub ręcznego wprowadzania poprawek.

  1. Zmień widgety, wstrzymaj powiadomienia

Automatyczne aktualizacje aplikacji w smartfonach to fajna funkcja, ale również rozładowuje baterię i może Cię złapać w niewłaściwym momencie, gdy masz coś ważnego do zrobienia w telefonie. Dlatego też unikaj włączania automatycznych aktualizacji w telefonie, aby zachować zdrowie baterii.

  1. Zachowaj moc

Wszystkie smartfony oferują tryb oszczędzania energii, który automatycznie dostosowuje ustawienia tak, aby zużywać jak najmniej baterii potrzebnych do pracy. Tryb niskiego poboru mocy wyłącza wszystkie inne, nieistotne funkcje. Oczywiście, jest to środek awaryjny, ale może uwidocznić różnicę między działającym telefonem a martwym.

Więcej porad dla smartfonów znajdziesz na http://smartfonypoznan.pl/

Previous Odkryj podkład mineralny
Next Marihuana nie jest śmiertelna, ale naloty na marihuanę już tak

Może to Ci się spodoba

Life&Style 0 Comments

Najlepsze hulajnogi elektryczne 2020

Jazda na skuterze elektronicznym, w deszczu lub w blasku słońca jest o wiele przyjemniejsza, dlatego też zgromadziliśmy najlepsze elektryczne skutery z Segway, Xiaomi, Micro i innych. Jeśli chcesz szybko się

Life&Style 0 Comments

Czym jest aparat ligaturowy?

Pacjenci ortodontyczni bardzo często muszą podjąć decyzję czy wybierają klasyczny aparat ligaturowy czy też wolą aparat samoliguturujący. Pojawia się w związku z tym pytanie co odróżnia oba rodzaje aparatów. Aby

Life&Style 0 Comments

Wszystko, co musisz wiedzieć o cellulicie

Szybkie fakty na temat cellulitu. Zazwyczaj dotyczy to pośladków i ud, ale może występować również w innych miejscach. Od 80 do 90 procent kobiet prawdopodobnie będzie miało cellulit. Ze względu

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź