69-latek zatrzymany za uszkadzanie samochodów na osiedlu

69-latek zatrzymany za uszkadzanie samochodów na osiedlu

Dzięki szybkiej reakcji świadków, włocławscy policjanci zatrzymali w niedzielę mężczyznę, który uszkadzał pojazdy na jednym z osiedli w mieście. 69-latek porysował karoserię aut i przyczepiał do nich obraźliwe naklejki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielny poranek (02.02.2020) oficer dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z osiedli starszy mężczyzna uszkodził kilka aut. We wskazanym miejscu oczekiwał już właściciel jednego z pojazdów i świadkowie zdarzenia. Wskazali oni mieszkańca pobliskich bloków, który miał zarysować pojazdy kluczami oraz uszkodzić je w inny sposób. W każdym z nich popsuciu uległy podobne elementy auta. Do porównywalnych sytuacji miało dojść także w styczniu, ale wówczas nikt nie zdecydował się zgłaszać tego faktu oficjalnie.

Pojazdy, które zostały uszkodzone, nie były przypadkowe. Każdy z nich zaparkowany był w pobliżu koszy na odpady. Miejsca te nie były objęte zakazem i nie utrudniały przejazdu, ani dostępu do koszy. Jednakże próbując przeciwdziałać takim zachowaniom, mężczyzna postanowił zareagować na swój sposób. Jak ustalili funkcjonariusze, niektóre z samochodów oprócz uszkodzeń powłoki lakierniczej, miały przyczepione nieprzyzwoite i obraźliwe naklejki dotyczące parkowania pojazdów.

Funkcjonariusze zatrzymali 69-latka i zabezpieczyli znalezione przy nim oraz w jego mieszkaniu opisywane naklejki. Mężczyzna posiadał także notatki z numerami rejestracyjnymi aut, wśród których znalazły się uszkodzone pojazdy.

Wczoraj mieszkaniec Włocławka usłyszał zarzuty uszkodzenia trzech samochodów o charakterze chuligańskim. Ze swojego postępowania będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Śmiertelny wypadek w gminie Choceń
Next Dwa miesiące aresztu za groźby wobec redaktorki portalu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

IMPREZA PLENEROWA „NAKRĘCAJĄCA” NA BEZPIECZEŃSTWO MIESZKAŃCÓW WŁOCŁAWKA

Włocławscy policjanci realizując program Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji „Kręci mnie bezpieczeństwo – poznaj swojego dzielnicowego” rozpoczęli cykl imprez plenerowych na osiedlach Włocławka. To dobry sposób na spotkanie z dzielnicowym,

Wiadomości 0 Comments

Młodociani rabusie w rękach policjantów

Włocławscy kryminalni zatrzymali 18 i 16-latka, którzy przez wiele miesięcy okradali włocławskie sklepy. Wynieśli z nich towar na łączną kwotę ponad 8 tysięcy złotych. Starszemu z zatrzymanych grozi kara pozbawienia

Wiadomości 0 Comments

Śmiertelne potrącenie przez pociąg we Włocławku

Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają okoliczności wczorajszego (08.11.18) zdarzenia na torach kolejowych, w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł potrącony przez pociąg mężczyzna. Do zdarzenia doszło wczo09raj (08.11.18) około godziny

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź