69-latek zatrzymany za uszkadzanie samochodów na osiedlu

69-latek zatrzymany za uszkadzanie samochodów na osiedlu

Dzięki szybkiej reakcji świadków, włocławscy policjanci zatrzymali w niedzielę mężczyznę, który uszkadzał pojazdy na jednym z osiedli w mieście. 69-latek porysował karoserię aut i przyczepiał do nich obraźliwe naklejki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielny poranek (02.02.2020) oficer dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z osiedli starszy mężczyzna uszkodził kilka aut. We wskazanym miejscu oczekiwał już właściciel jednego z pojazdów i świadkowie zdarzenia. Wskazali oni mieszkańca pobliskich bloków, który miał zarysować pojazdy kluczami oraz uszkodzić je w inny sposób. W każdym z nich popsuciu uległy podobne elementy auta. Do porównywalnych sytuacji miało dojść także w styczniu, ale wówczas nikt nie zdecydował się zgłaszać tego faktu oficjalnie.

Pojazdy, które zostały uszkodzone, nie były przypadkowe. Każdy z nich zaparkowany był w pobliżu koszy na odpady. Miejsca te nie były objęte zakazem i nie utrudniały przejazdu, ani dostępu do koszy. Jednakże próbując przeciwdziałać takim zachowaniom, mężczyzna postanowił zareagować na swój sposób. Jak ustalili funkcjonariusze, niektóre z samochodów oprócz uszkodzeń powłoki lakierniczej, miały przyczepione nieprzyzwoite i obraźliwe naklejki dotyczące parkowania pojazdów.

Funkcjonariusze zatrzymali 69-latka i zabezpieczyli znalezione przy nim oraz w jego mieszkaniu opisywane naklejki. Mężczyzna posiadał także notatki z numerami rejestracyjnymi aut, wśród których znalazły się uszkodzone pojazdy.

Wczoraj mieszkaniec Włocławka usłyszał zarzuty uszkodzenia trzech samochodów o charakterze chuligańskim. Ze swojego postępowania będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Śmiertelny wypadek w gminie Choceń
Next Dwa miesiące aresztu za groźby wobec redaktorki portalu

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci wyjaśniają pod nadzorem prokuratora okoliczności wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Humlin (gm. Włocławek). W wyniku zderzenia volkswagena z toyotą, śmierć na miejscu poniósł 68-letni pasażer. Do wypadku doszło

Wiadomości 0 Comments

Efekty działań skierowanych przeciwko kłusownikom

Policjanci z Włocławka wraz z przedstawicielami Straży Leśnej zabezpieczyli cztery wnyki i zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy rozstawiali je w lesie. W ten sposób wspólny patrol z pewnością zapobiegł brutalnej śmierci

Wiadomości 0 Comments

Garść informacji o smartfonach marki Samsung

Produkcja smartfonów przynosi ogromne zyski produkującym je firmom. Gros z nich zlokalizowanych jest w Azji. Do bardzo popularnego i rozpoznawalnego producenta smartfonów należy południowokoreański Samsung. Firma istnieje od 1938 roku.

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź