69-latek zatrzymany za uszkadzanie samochodów na osiedlu

69-latek zatrzymany za uszkadzanie samochodów na osiedlu

Dzięki szybkiej reakcji świadków, włocławscy policjanci zatrzymali w niedzielę mężczyznę, który uszkadzał pojazdy na jednym z osiedli w mieście. 69-latek porysował karoserię aut i przyczepiał do nich obraźliwe naklejki. Mężczyzna usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia o charakterze chuligańskim. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

W niedzielny poranek (02.02.2020) oficer dyżurny włocławskiej jednostki policji otrzymał zgłoszenie, że na jednym z osiedli starszy mężczyzna uszkodził kilka aut. We wskazanym miejscu oczekiwał już właściciel jednego z pojazdów i świadkowie zdarzenia. Wskazali oni mieszkańca pobliskich bloków, który miał zarysować pojazdy kluczami oraz uszkodzić je w inny sposób. W każdym z nich popsuciu uległy podobne elementy auta. Do porównywalnych sytuacji miało dojść także w styczniu, ale wówczas nikt nie zdecydował się zgłaszać tego faktu oficjalnie.

Pojazdy, które zostały uszkodzone, nie były przypadkowe. Każdy z nich zaparkowany był w pobliżu koszy na odpady. Miejsca te nie były objęte zakazem i nie utrudniały przejazdu, ani dostępu do koszy. Jednakże próbując przeciwdziałać takim zachowaniom, mężczyzna postanowił zareagować na swój sposób. Jak ustalili funkcjonariusze, niektóre z samochodów oprócz uszkodzeń powłoki lakierniczej, miały przyczepione nieprzyzwoite i obraźliwe naklejki dotyczące parkowania pojazdów.

Funkcjonariusze zatrzymali 69-latka i zabezpieczyli znalezione przy nim oraz w jego mieszkaniu opisywane naklejki. Mężczyzna posiadał także notatki z numerami rejestracyjnymi aut, wśród których znalazły się uszkodzone pojazdy.

Wczoraj mieszkaniec Włocławka usłyszał zarzuty uszkodzenia trzech samochodów o charakterze chuligańskim. Ze swojego postępowania będzie się tłumaczył przed sądem. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Previous Śmiertelny wypadek w gminie Choceń

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

Zarzuty za „amfę”

Mając podejrzenia, że dwoje włocławian może posiadać narkotyki, policjanci przeszukali ich mieszkania. U 31-latka znaleźli ponad 30 gramów amfetaminy. Z kolei 29-latek trzymał w piwnicy ponad 40 gramów tego narkotyku.

Wiadomości 0 Comments

WŁOCŁAWSCY POLICJANCI NA WSPÓLNYCH SŁUŻBACH Z BYDGOSKIM ODDZIAŁEM PREWENCJI

Zwiększenie ilości policyjnych patroli, a co za tym idzie ich efektywności, to główne przesłanki do wspólnych służb policjantów ruchu drogowego włocławskiej komendy i bydgoskiego oddziału prewencji. Wczorajszy (24.01) dzień to

Wiadomości 0 Comments

AKCJA NA DROGACH POWIATU WŁOCŁAWSKIEGO „CHCESZ BYĆ WIDOCZNY NA DRODZE? NOŚ ODBLASKI!!!”

Włocławscy policjanci dzisiaj (20.10.17) na drogach powiatowych i gminnych prowadzą akcję „Chcesz być widoczny na drodze? Noś odblaski!!!”. Głównym założeniem jest uświadomienie pieszym oraz rowerzystom, jak ważne jest noszenie elementów

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź