30-latek odpowie za posiadanie narkotyków

30-latek odpowie za posiadanie narkotyków

10 lat pozbawienia wolności może grozić 30-latkowi, który posiadał większą ilość narkotyków. Policjanci w jego mieszkaniu odnaleźli amfetaminę o wadze ponad 50 gramów i 22 sztuki tabletek ekstazy, które ukrył w swoim pokoju. Natomiast dobry węch policyjnego psa służbowego pozwolił ujawnić w przedpokoju ukrytą jeszcze marihuanę o wadze ponad 37 gramów. Teraz odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

Włocławscy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową kolejny raz ustalili osobę, u której w mieszkaniu mogły być środki odurzające. Kiedy tylko zebrali odpowiednie informacje postanowili zweryfikować swoje przypuszczenia.
Wczoraj (30.01.2020) w godzinach porannych zapukali do mieszkania w centrum Włocławka. Tam właśnie przebywał 30-letni mężczyzna, co do którego kryminalni mieli podejrzenia o posiadanie środków odurzających. W wyniku przeszukania, w jego pokoju policjanci ujawnili pudełko z zawartością białego proszku oraz kilkanaście tabletek.

W czasie dalszych czynności mundurowi wykorzystali specjalnie szkolonego do wykrywania narkotyków psa służbowego, który w przedpokoju pod szafą wskazał kolejne pudełka z zawartością suszu roślinnego. Zatrzymany mężczyzna i zabezpieczone środki zostały przewiezione do komendy. Przeprowadzone badanie zabezpieczonych środków pozwoliło ustalić, że policjanci ujawnili ponad 50 gram amfetaminy, 22 sztuki tabletek ekstazy oraz 37 gramów marihuany.  30-latek do wyjaśnienia sprawy trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj (31.01.2020) zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszy zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.

Previous Powłoka ceramiczna na samochód
Next Śmiertelny wypadek w gminie Choceń

Może to Ci się spodoba

Wiadomości 0 Comments

RUSZA POWOLI SEZON ROWEROWY

Aura sprzyja rowerowym wyprawom. Warto zadbać o ich bezpieczeństwo. Ruszyły policyjne działania prewencyjne dotyczące znakowania jednośladów. Znakowanie rowerów to jeden ze sposobów zmniejszających ryzyko ich kradzieży. Włocławscy policjanci od wielu

Wiadomości 0 Comments

Gdzie znajduje sie telefon?

Lokalizacja i namierzanie telefonów to coraz bardziej popularne zagadnienie, które wzbudza spore zainteresowanie u wielu osób. Zastanawiamy się nad tym czy rzeczywiście namierzenie telefonu będzie możliwe. A jeśli tak to

Wiadomości 0 Comments

„DŁUGOSZ” I BEZPIECZNIE FERIE

Uczniowie włocławskiego „Długosza” wysłuchali wskazówek o bezpiecznych feriach przekazanych przez przedstawicieli policji. To nietypowa lekcja, która ma spowodować, że dzieciaki nie zlekceważą zachowań decydujących o ich bezpieczeństwie. Każda okazja do

0 Comments

Brak komentarzy!

You can be first to comment this post!

Zostaw odpowiedź